dla dzieci Miodowy Młyn

Hotel*** Miodowy Młyn zapewni doskonałą zabawę również najmłodszym Gościom.

W restauracji dysponujemy stolikiem dla dzieci, przy którym maluch może malować kolorowanki czy poczytać książeczkę. Dodatkowo restauracja posiada specjalną kartę dla dzieci z potrawami ulubionymi przez maluchów. W każdym pakiecie przygotowanym dla Gości Hotelu *** Miodowy Młyn znajduje się szeroki wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu dla rodzin z dziećmi – w Opatowie nie wiemy co to nuda!

Atrakcje stworzone wprost dla naszych najmłodszych Gości:

Park Rozrywki w Bałtowie w odległości 30 kilometrów od Opatowa. Kompleks rozrywkowy, w którym każdy maluch znajdzie odpowiednią rozrywkę dla siebie. Park Rozrywki podzielony jest na kilka części: Jura Park z dużymi modelami dinozaurów i ogromnym placem zabaw, Prehistoryczne Oceanarium, Sabatówka, Kino 5D, Zwierzyniec, Park Rozrywki, Spływ tratwami, Rollercoaster.

http://www.juraparkbaltow.pl

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie położone około 60 km od Opatowa. Zabierze każde dziecko w niesamowitą podróż przez bajkowe krainy.

http://www.stolica-bajek.pl/

Zespół Parkowo Pałacowy w Kurozwękach oddalony o 42 kilometry od Opatowa. Czeka tam mnóstwo atrakcji od mini zoo i safari z bizonami przez szukanie drogi w labiryncie z kukurydzy i zwiedzanie lochów Pałacu.

http://www.kurozweki.com/pl