Miodowy Młyn zaprasza na kolejną muzyczno – kulinarną podróż do pełnej smaków i kolorów Ukrainy . Start 22 oraz 23 maja 2015 o godz. 20:00

  • Dodano 22 kwi 2015

Restauracja, hotel*** Miodowy Młyn 22 oraz 23 maja 2015 o godzinie 20 – tej zaprasza na II spotkanie z cyklu muzyczno-kulinarne podróże Miodowego Młyna, podczas którego goście będą mogli pokosztować potraw charakterystycznych dla Ukrainy oraz pobawić się przy muzyce na żywo (zespół ze Lwowa) w rytm największych, ukraińskich hitów.

Wstęp 15 zł (w cenie drink powitalny). Ceny w specjalnym menu tematycznym od 10 zł.

Zapraszamy i przypominamy o rezerwacji stolików pod nr. tel. 15 831 00 50 oraz 533 355 393

Projekt spotkań kulinarnych  pojawił wraz z ideą powstania Restauracji Miodowy Młyn. Unikalna lokalizacja Opatowa w sercu Bursztynowego Szlaku naturalnie kojarzy się z kulturami rożnych regionów świata. Wieczory dedykowane są ciekawym świata, lubiącym poznawać inne kultury. Tworzą unikalną możliwość podróżowania w klimatach świata bez pakowania walizek.

Goście podczas spotkań będą mogli aktywnie uczestniczyć w tworzeniu cyklów tematycznych poprzez składanie własnych propozycji tematów podróży kulinarno – muzycznych. Każda propozycja będzie brała udział w losowaniu biletów dla 2 osób na następne spotkanie. Impreza odbywać się będzie cyklicznie, raz w miesiącu w piątkowy wieczór. Wśród gości, którzy zabiorą się z Miodowym Młynem w 7 podróży, w Sylwestrowy wieczór losowana będzie nagroda główna w postaci pobytu weekendowego dla 2 osób w jednym z przedstawianych krajów.

 

oferta_100